17 бер. 2015
Засідання районних методичних об`єднань на базі Володарської гімназії "Софія"
![](/uploads/org3901/news_1426663657_211_thumb.jpg)
Розвиток творчих здібностей та інтелекту учнів на уроках української мови та літератури шляхом особистісно-зорієнтованого навчання – саме такою була тема засідання районного методичного об`єднання вчителів української мови та літератури загальноосвітніх шкіл району , в якому прийняли участь 16 вчителів української мови та літератури, що відбулося 17 березня на базі Володарської гімназії «Софія».
16 бер. 2015
Заняття №2 Школи молодого бібліотекаря
![](/uploads/org3901/news_1426508044__thumb.jpg)
16 березня 2015 року згідно графіку методичної роботи в районному методичному кабінеті було проведено заняття №2 Школи молодого бібліотекаря за темою «Майбутнє закладаємо сьогодні: готуємо план роботи шкільної бібліотеки».
13 бер. 2015
Свято «Українська пісня єднає нас!»
![](/uploads/org3901/news_1426490740__thumb.JPG)
13 березня 2015 року учні 4 класу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів села Бойове під керівництвом класовода Шаповалової Тетяни Григорівни запросили школярів початкової ланки освіти на свято «Українська пісня єднає нас!»
13 бер. 2015
Свято вареників у Володарській гімназії «Софія».
![](/uploads/org3901/news_1426490461_208_thumb.JPG)
В Україні дуже полюбляють вареники. Ця страва з борошна та начинки вважається, нарівні з борщем, найтиповішою в українській національній кухні. Саме тому ми вирішили завершити декаду української мови та літератури святом пана вареника.
13 бер. 2015
Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів району
![](/uploads/org3901/news_1426251101__thumb.jpg)
На виконання плану роботи методичного кабінету відділу освіти Володарської райдержадміністрації на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тополине проведено семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх закладів району з теми «Експертиза уроку як основа вдосконалення
навчально-виховного процесу».
13 бер. 2015
Літературні читання "Шевченкове слово з віком не старіє".
![](/uploads/org3901/news_1426245826__thumb.jpg)
У рамках Шевченківського тижня в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. було проведено літературні читання "Шевченкове слово з віком не старіє".
12 бер. 2015
День національного костюму у Володарській гімназії «Софія».
![](/uploads/org3901/news_1426228709__thumb.JPG)
12 березня в рамках декади української мови та літератури у Володарській гімназії «Софія» відбувся День національного костюму. Учні довели, що вони є єдина гімназійна родина, як і країна в цілому.
12 бер. 2015
Методичні погостини, або дев’ять мандрівок деревом життя директорів загальноосвітніх закладів району.
![](/uploads/org3901/news_1426171092_204_thumb.JPG)
На виконання плану роботи методичного кабінету відділу освіти Володарської райдержадміністрації на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Малинівка проведено методичні погостини, або дев’ять мандрівок деревом життя директорів загальноосвітніх закладів району з проблеми «Виховання національно свідомої особистості, громадянина, патріота України – основний напрямок управління навчально - виховним процесом загальноосвітньої школи».
12 бер. 2015
Година спілкування «Школа ввічливості та добра».
![](/uploads/org3901/news_1426161620__thumb.jpg)
12 березня о 10 годині Бойко Л.А., класним керівником 2-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя Радянського Союзу Якименка А.Д. було проведено годину спілкування «Школа ввічливості та добра».
11 бер. 2015
Флешмоб «Живи, Тарасе, поміж нами»
![](/uploads/org3901/news_1426141813__thumb.JPG)
11 березня в рамках декади української мови та літератури у Володарській гімназії «Софія» відбувся флешмоб «Живи, Тарасе, поміж нами», присвячений дню народження світоча українського народу Т.Г. Шевченка.